New York City merkezli mimar Harry Nuriev ve Moskova merkezli Crosby Studios tarafından sadece sarı renk kullanılarak tasarlanan Avgvst minimal takılarıyla ünlenmiş bir mağazadır.

Ağustos ayının olağan güneşli mevsiminden esinlenilen iç mekanda, karo yüzeyler ve rahat bir kadife koltukla yakalanan parlak sarı eşlik ediyor.

Harry Nuriev ve Crosby Studios tarafından sarı renkte tasarlanan Avgvst mağazası.

Mağazanın bir tarafı tamamen aynalarla kaplıdır. Duvara monteli bir raf sistemi neredeyse duvarın tamamında uzanır. Bu da mağazanın pek çok koleksiyonunu sergilemesini yardımcı olur.

İlginç bir şekilde, mağazanın en sonundaki büyük ışık kutusu, yeni bir koleksiyonun her açılışında farklı görüntülere sahip olacaktır.

Gün ışığı rengine karo yüzeyler eşlik ediyor.

Yeni butik, tüm mağazaların en kapsamlı mücevher seçimini taşıyor, ancak diğer uyumlu mücevher markalarından bir parça ve uluslararası yaşam tarzı kitap ve dergileri sıkı bir şekilde seçen bir koleksiyon da sunacaktır.

Designillenium tarafından yayınlandı

Designillenium; Türkiye’de ve dünyada üretilen çeşitli teknoloji, mimarlık ve tasarım pratiklerinden ürünlerin, tasarımcıların hakları gözetilerek paylaşılan ve takipçi kitlesine ulaştıran tasarım ve haber platformudur.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir