Mark & Draw tarafından tasarlanan Aroma Mountain, tütsülere yeni bir tasarım anlayışı kazandırarak tütsü yanıklarından sonra geride bıraktığı kül kalıntılarını gizleyen dekoratif bir yanardağ heykelidir.

Sadece duman ile yanardağlar arasında doğal bir ilişki kurmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlidir. Dışarıda bırakılan tütsülerin genellikle yangın tehlikesi oluşturur ancak Aroma Mountain’da tütsüler dağın içine yerleştiriliyorlar, yapmaları beklenen şeyleri yapıyorlar.
Alüminyumdan üretilen Aroma Mountain, biri saplama türü tütsüsü, diğeri çubuk tabanlı tütsüsü için iki çeşit tasarlandı. Dikey tip dağ, görkemli bir manzara ve ihtişamı uyandırırken; yatayın ise sakin bir görünümü vardır. Dağlar tabanla birlikte hem kalıplanmış hem de CNC hassasiyetle işlenmiştir. CNC kaplaması, dağların yumuşak ve dokunuşa yakın hissettiren bir görünüm kazandırırken, dağların tam olarak yontulmuş düşük poli görünümünü sergilemesine olanak tanır. Dağlar ve bazlar, renklerini canlı bir şekilde öne çıkarmak için yağ bazlı bir renk katıyla ve ısı nedeniyle ürünün hasar görmesini önlemek için bir PPS kaplama ile tasarlanmıştır.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin
İsminizi buraya yazın